Консультаційна гаряча лінія з 8.00 до 17.00 +49 (0) 9371 940 107

            
Вихідні дані | UA    

Новини

Cтандарти якості компанії JOSERA

 

Наші продукти розробляються у м.Кляйнхойбах (Німеччина) за найновітнішими дослідженнями у співробітництві зі спеціалістами з науки і практики, та виготовляються безпечно для навколишнього середовища.

➡ Гарантія якості JOSERA та наша система управління якістю.
Наша гарантія якості JOSERA забезпечує наших клієнтів найвищою якістю продуктів та процесів.
Лабораторія Josera Erbacher Service GmbH & Co. KG, акредитована за DIN EN ISO/IEC 17025 проводить широкий спектр досліджень, відповідно до найновіших наукових пізнань, та гарантує найвищу надійність результатів аналізів. Наша QS-сертифікація визначає найвищу якість та безпечність від кормів до продуктів харчування.

➡ DLG-Plus-сертифікація.
Дана сертифікація засвідчує у JOSERA чистоту та якість сировини та добавок, які застосовуються. Перевага надається сировині з регіону, якщо вона відповідає нашим високим вимогам щодо якості.
З початку 2013 року JOSERA може пред’явити DLG-сертифікацію, як перший виробник кормів для дрібних домашніх тварин. DLG Testservice GmbH, дочірня компанія Німецького сільськогосподарського товариства (DLG), провела поряд із аудитом всього виробництва також спеціальну перевірку окремих видів кормів для собак.

➡ Наша система управління якістю.
JOSERA має в своєму розпорядженні систему управління якістю, сертифіковану за DIN EN ISO 9001:2008. Поряд із цим, JOSERA забезпечує високі стандарти завдяки добрій практиці з гігієною, безпечності праці та HACCP (безпечність продуктів харчування та кормів).

➡ Гарантування якості завдяки довгостроковим діловим стосункам.
JOSERA вбачає велику цінність у довгостроковій та надійній співпраці на рівних з нашими торгівельними партнерами. Завдяки цьому виконуються наші високі вимоги щодо якості сировини та ми виробляємо сталу та чесну користь для наших клієнтів.

➡ Найвища переносимість якісних продуктів JOSERA.

Завдяки використанню органічно зв'язаних – замість неорганічно зв'язаних – мікроелементів в кормах, продукти JOSERA розвантажують обмін речовин у тварин.