Консультаційна гаряча лінія з 8.00 до 17.00 +49 (0) 9371 940 107

            
Вихідні дані | UA    

Новини

Поради ветеринарного лікаря Йозера: У Вашого улюбленця чутлива травна система ?

 

Розглянемо надзвичайно важливу тему: відсутність ензимів (або ферментів) для перетравлення м'ясних волокон та крохмалю в організмі песиків та котиків.

Ферментативні процеси в організмі тварин та людини - це надзвичайно складний процес.
Різні види ферментів виробляються на різних етапах перетравлювання корму та один фермент виконує лише єдину функцію - розкладає лише один вид харчової суміші. Якщо інший фермент не виробився або не спрацював - його побратими не допоможуть йому перетравити потрібні харчові волокна.

Думаємо, більшість із Вас стикалися із ситуаціями, коли на святах після гарного застілля ми маємо неприємні відчуття в шлунку та навіть спазми. Що ми робимо в таких випадках?
Вірно, шукаємо в аптечці такі препарати, які покращують травлення. Як Ви знаєте, основною дієвою речовиною цих препаратів є панкреатин.
Звісно є велика кількість препаратів для тварин, які також допоможуть в такій ситуації, але не тримати ж улюбленця на препаратах усе його життя?

Вихід є!
Завдяки процесу екструзії, який використовує компанія Josera, процеси ферментації компонентів розпочато вже на етапі виробництва цих кормів.

Що це означає?
Якщо організм тварини схильний до проблем з перетравленням їжі – екструдер вже зробив це за чотирилапого, він вже розклав більшість компонентів, вони вже готові для того, щоб принести користь організму тварини. Для котиків із проблемним травленням пасуватиме раціон Josera SensiCat, що стосується собак – доречним буде Josera SensiJunior та Josera SensiPlus (в залежності від віку песика). Ці раціони максимально адаптовані для тварин із чутливим травленням.

Бажаємо здоров'я Вам та Вашим улюбленцям!


Ветеринарний лікар компанії "Йозера Україна".