Консультаційна гаряча лінія з 8.00 до 17.00 +49 (0) 9371 940 107

            
Вихідні дані | UA    

Новини

Поради ветеринарного лікаря Josera: Холістик корм Josera для котиків.

 

Якщо Ви стоїте перед вибором корму для свого вихованця, то серед різноманіття продуктів від різних брендів і виробників, іноді на упаковці ви можете побачити слово Holistic. Але що насправді воно означає?

Хоча немає юридичного визначення даного терміну, використання його тягне за собою певні уявлення про те, яким має бути корм.

У словнику Вебстера holistic трактується як «той, що відноситься або пов'язаний з повною системою, а не з окремими її частинами».

Холістична медицина, наприклад, зазвичай визначається як «мистецтво і наука зцілення, яка спрямована на всю істоту - його тіло, розум і дух». З огляду на це є деякі речі, які потрібно очікувати від холістик корму:
• Всі інгредієнти повністю натуральні - без штучних добавок і консервантів, ароматизаторів і барвників.
• Інгредієнти повинні бути високої якості і корисні для тварини. Це свіже м'ясо або риба, незбиране зерно, свіжі фрукти і овочі замість наповнювачів.

Якщо Ви бачите названі високоякісні тваринні білки, корисні жири і вуглеводи у верхній частині списку інгредієнтів і не бачите жодних штучних або неякісних інгредієнтів, то термін Holistic насправді можна віднести до якості продукту.

Що робить високоякісний комплексний корм?

Щоб зрозуміти, що відрізняє високоякісний корм від неякісного, ми маємо розуміти основи харчування котика.

У раціоні всіх тварин має бути дотриманий баланс білків, жирів і вуглеводів. Коти, зокрема, є облігатними хижаками, що означає, що велика частина харчування повинна виходити від білків, бажано, тваринного походження.

Організм котика створений таким чином, що він спокійно перетравлює і поглинає поживні речовини від м'яса і тваринних жирів, але має дуже обмежені можливості для обробки вуглеводів. Але маємо пам’ятати, що невелика кількість вуглеводів в раціоні сприяє здоровому травленню і надає організму певну кількість необхідних вітамінів і мінералів.

Безумовно, беззернові та безглютенові формули кормів - кращий варіант. Батат, солодка картопля або свіжі фрукти і овочі також є хорошим варіантом. При цьому холістик корм повинен містити значну кількість тваринного білка з високоякісних джерел, таких як свіже м'ясо, птиця, риба і морепродукти.
Жири є важливою частиною котячого раціону, тому що вони забезпечують організм незамінними жирними кислотами і є висококонцентрованим джерелом енергії.
Як і білок, жири повинні надходити з джерел високої якості і бути названі, наприклад, як курячий жир і масло лосося.

Тепер, коли ми знаємо основи харчування кішок, ми розуміємо, що робить раціон Josera високоякісним та збалансованим для кішок. Якісний холістик корм для кішок, в першу чергу, буде виготовлений з високоякісних джерел тваринного білка і жиру з обмеженою кількістю легкозасвоюваних вуглеводів.

У ньому також повинні бути такі добавки, як, наприклад:
• сушені продукти бродіння (пробіотики, щоб допомогти підтримати здорове травлення),
• Омега жирні кислоти (для здорової шкіри і шерсті), хелатні мінерали (для максимального поглинання) і необхідні вітаміни.

Що стосується німецьких кормів Josera, можемо запропонувати дві холіткик-формули для котиків: це NatureCat та Marinesse. Обидва раціони беззернові та безглютенові, мають високу поживність та приносять максимальну користь організму котика. Усі інгредієнти дозволено до споживання людиною!

Бажаємо Вам та Вашим тваринам міцного здоров'я!


Ветеринарний лікар компанії "Йозера Україна".