Консультаційна гаряча лінія з 8.00 до 17.00 +49 (0) 9371 940 107

            
Вихідні дані | UA    

Новини

Поради ветеринарного лікаря Josera: Таурин у сухому кормі для домашній улюбленців.

 

Для чого він і які його функції ?

➡ Ми знаємо, що він корисний для серцевого м’яза та для зору тварин, але це далеко не все, чим важливий даний компонент.

➡ Таурин- це псевдоамінокислота, яка життєво необхідна тваринам та людям для функціонування різних систем організму. Таурин є головним стабілізатором збудженості мембран, що дуже важливо для контролю правильної поведінки собаки: врівноваженість, спокій. Особливо цей фактор важливий для службових порід собак, таких як: доберман, вівчарка, пітбуль, бульдог, ротвейлер. Важливий для всіх собак, які займаються із тренером та собак, які проживають у мегаполісі, тому що їхні життя також наповнені стресами, як і життя їх господарів.

➡ Таурин містить сульфонову кислотну групу, яка придає йому надзвичайні властивості та надає право впливати на більшість біохімічних реакцій, які протікають в організмі. Разом із сульфуром, таурин займає центральне місце в процесі старіння собак, приймає участь у вивільненні організму від забруднення вільними радикалами.

➡ Таурин синтезується тканинами печінки (у жовчній кислоті), тобто забезпечує “паливом” клітини по всьому тілі. Якщо в організмі достатній рівень таурину, то жовчні кислоти можуть бути розщеплені належним чином, щоб жири могли бути перетравлені в організмі. Це означає, що таурин віддає холестерин, достатньо розчинний, щоб транспортувати розчинені в жирах вітаміни туди, де вони найбільш необхідні та вивести надлишковий холестерин з організму. Що це означає?
Струнка тварина – здорова тварина.

➡ Для того, щоб організм міг належним чином натрій, калій, кальцій та магній, необхідний певний рівень таурину в організмі. Для того, щоб таурин вироблявся в печінці, необхідний вітамін В6, за який в раціонах Josera відповідають дріжджі. Що стосується вмісту таурину у раціонах Josera для вагітних сук – таурин гарантує не тільки постнатальний, а й ембріональний розвиток цуценят.

Обирайте якісні раціони не тільки для себе, а й для своїх улюбленців.

З повагою, Ветеринарний лікар Josera.