JOSERA гарантія якості: корм для собак

JOSERA (Йозера) – це середня за розміром сімейна компанія, розташована в регіоні Оденвальд, Німеччина. Понад 70 років, Josera спеціалізується на першокласній їжі для тварин. Лояльність по відношенню до навколишнього середовища і у стосунках з партнерами та клієнтами – це ознака Компанії JOSERA.

 

Розробка продуктів – тільки найкраще для наших чотирилапих друзів

Хороший корм має не тільки смакувати Вашим чотирилапим друзям, а й бути легкоперетравним та задовольняти їхні потреби. Базуючись на найновітніших знаннях, складові всіх наших продуктів JOSERA  спільно розроблені командою експертів по годівлі домашніх тварин, спеціалістів з науки та бізнесу.

 

Найкраща сировина – основа для нашої гарантії якості

Для наших кормів для собак ми використовуємо високоякісні, натуральні та здорові інгредієнти.
JOSERA гарантія якості

В наших продуктах супер-преміум класу ми не використовуємо генетично модифіковану сировину, пшеницю, сою, штучні барвники, ароматизатори та консерванти. Ці вимоги до якості гарантуються контрактами з нашими постачальниками. Всі м’ясні компоненти які входять для складу наших кормів для собак - настільки якісні, що підходять для споживання людиною. Для того, щоб захистити дику популяцію лосося, ми використовуємо в якості інгредієнта лосося з Європейської аквакультури, контрольованої щодо впливу на навколишнє середовище. Ми також надаємо перевагу регіональній сировині для виробництва кормів.

 

Найвищий рівень безпеки з лабораторією JOSERA

JOSERA гарантія якості

JOSERA гарантує, що її продукти не містять жодних недоліків та мають високу якість. Для цього ми перевіряємо сировинні інгредієнти в нашій власній лабораторії, що працює на засадах суворих критеріїв та високих стандартів якості. Також перед тим як залишити завод, наші виготовлені продукти проходять додаткову перевірку. В нашій лабораторії старанно працюють спеціалісти в області харчової хімії, біологи та лаборанти для того, щоб гарантувати найкращу поживну цінність та смак, а також найвищу якість корму для Ваших домашніх улюбленців. Якісний корм зберігатиме шкіру Вашого домашнього улюбленця здоровою, а хутро блискучим. Ми можемо гарантувати, що наші корми для домашніх тварин переважають щодо якості та поживної цінності. З цією метою ми регулярно проходимо добровільні незалежні перевірки на додаток до встановленого обов’язкового контролю.

 

JOSERA - лояльність у процесі виробництва

Наші щоденні дії спрямовуються нашим розумінням відповідальності перед людьми та наступними поколіннями, перед тваринами та перед навколишнім середовищем, що нас оточує.

JOSERA гарантія якостіВся електрична енергія, що використовується для виробництва наших кормів – це «зелена енергія» з відновлюваних джерел. Наша власна залізнична колія, що сполучається з місцевою залізницею, заощаджує нам до 4000 перевезень вантажівками щороку. Це зберігає дороги вільними та надає полегшення як місцевим жителям, так і навколишньому середовищу.

У виробничому підрозділі в м.Кляйнхойбах (Німеччина) компанія Josera побудувала повністю автоматизований склад з дерева, а не із сталі. Крім того ми постійно слідкуємо за тим, щоб матеріали для упакування не були шкідливими для навколишнього середовища. Тому більшість наших продуктів залишають підприємство у паперових упаковках або пластикових мішках, які можуть бути переробленими.
Велике значення для нас має довготривала, надійна співпраця з нашими партнерами. Разом з високими вимогами до сировини ми гарантуємо справжню користь кінцевим споживачам нашої продукції.