Консультаційна гаряча лінія з 8.00 до 17.00 +49 (0) 9371 940 107

            
Вихідні дані | UA    

 

Вказівки відповідно до § 5 Закону про телебачення та медіа (TMG):

Josera petfood GmbH & Co. KG
Industriegebiet Süd
63924 Kleinheubach
Deutschland

Контакт:
Тел.: +49 (0) 9371 940-0
Факс: +49 (0) 9371 940-149
Е-мейл: josera@josera.de
Суд, що веде реєстр: дільничний суд Ашаффенбургу
Номер в реєстрі: HRA 5614
Ідентифікаційний номер за податком на оборот, відповідно до § 27a Закону про податок з обороту (UStG): DE 305 344 385

Компаньон з особистою відповідальністю Josera petfood GmbH & Co. KG:
Josera petfood GmbH & Co. KG
Industriegebiet Süd
63924 Kleinheubach

Управляючий Josera petfood GmbH & Co. KG:

Клаус Ванер

Запис в реєстрі:

Суд, що веде реєстр: дільничний суд Ашаффенбургу
Номер в реєстрі: HRB 13637

Відповідальне наглядове відомство:

Уряд Верхньої Баварії
Нагляд за кормовими засобами Баварії
Sachgebiet 56
Maximilianstraße 39
80538 München

Відповідальний за зміст відповідно до § 55 абзацу 2 Державного договору про радіомовлення (RStV):
Штефан Зайтц
Industriegebiet Süd
63924 Kleinheubach
 
Виключення відповідальності (Disclaimer)
    
Відповідальність за зміст     
Як провайдери послуг, відповідно до § 7 абзацу 1 TMG, ми є відповідальними за власний зміст на цих веб-сторінках згідно положень загального законодавства. Однак, відповідно до §§ 8 до 10 TMG ми, як провайдери послуг, не є зобов’язаними вести нагляд за переданою або збереженою сторонньою інформацією або шукати обставини, що вказуватимуть на протиправну діяльність. При цьому непорушними залишаються зобов’язання щодо видалення або блокування користування інформацією за положеннями загальних законів. Однак, відповідна до цього відповідальність стає можливою лише з часу дізнання про конкретне правопорушення. У випадку дізнання про відповідне правопорушення ми негайно видалимо цей зміст.    
    
Відповідальність за лінки (зв’язки)       
Наша пропозиція містить лінки (зв’язки) до зовнішніх веб-сторінок сторонніх осіб, на зміст яких ми не маємо впливу. Тому ми не можемо ручатися за цей сторонній зміст. За зміст з’єднаних лінком (зв’язком) сторінок відповідальність завжди несе відповідний провайдер або управляючий сторінкою. Сторінки, з’єднані лінком (зв’язком), буди перевірені на можливі правопорушення під час їхнього з’єднання. Протиправного змісту на час з’єднання виявлено не було. При цьому постійний змістовний контроль з’єднаних сторінок без конкретної підстави підозрювати правопорушення вимагати не можна. У випадку дізнання про відповідне правопорушення ми негайно видалимо цей лінк (зв’язок).    

Авторське право
Створений управляючим сторінками зміст та витвори на цих сторінках підлягають положенням німецьких норм авторського права. Розмноження, обробка, поширення та використання в будь-який інший спосіб, ніж передбачено межами авторського права, потребує письмового погодження з боку відповідного автора або виготовлювача. Завантаження та копіювання цієї сторінки дозволяється тільки для приватного, не комерційного використання. Якщо зміст на цій сторінці не було створено самим управляючим, слід враховувати авторське право третьої особи. Зокрема, зміст, створений сторонніми особами помічається, як такий. Якщо Ви все ж таки помітили порушення авторського права, ми просимо Вас надати нам відповідну вказівку. У випадку дізнання про відповідне правопорушення ми негайно видалимо зміст такого роду.    
    
Місце врегулювання суперечок
Онлайн врегулювання суперечок відповідно до статті 14 абзацу 1 ODR-VO: Європейська Комісія надає платформу для врегулювання суперечок в онлайн режимі (OS). Платформу Ви знайдете за посиланням ec.europa.eu/consumers/odr/